رنگ صنعتی مات
خانه / رنگ / قیمت انواع رنگ اپوکسی ارزان صنعتی

قیمت انواع رنگ اپوکسی ارزان صنعتی

قیمت انواع رنگ و رزین اپوکسی ازران صنعتی در بازار ایران متفاوت بوده و انواع رنگ های اپوکسی با قابلیت های مختلف در قیمت های متنوع عرضه می شود.

ماده اولیه صنایع رنگ و پوشش های محافظتی رزین است که در دو نوع طبیعی و صنعتی وجود دارد.

رزین اپوکسی یکی از انواع رزین های موجود در بازار رنگ می باشد که اپوکسی یا اپوکساید یک نوع پلیمر ترموست است که در صنایع رنگ سازی استفاده می شود.

رزین اپوکسی در ترکیب با سخت کننده ها استفاده می شود و به اصطلاح دو جزئی هستند که معمولا از دو نوع سخت کننده پلی امین و یا سخت کننده پلی آمید برای رزین اپوکسی استفاده می شود.

هریک از سخت کننده هاس پلی آمین یا پلی آمید خواص خاصی را به رزین اپوکسی می دهد که برای رنگ آمیزی یا کف پوش مناسب هستند.

رزین اپوکسی با سخت کننده پلی آمین برای کفپوش خودرو ها و چسب ها استفاده می شود و قابلیت حجم دادن را هم دارد به طوری که در کف پوش ها و همچنین ساختن اجسام می شود از رزین اپوکسی با سخت کننده پلی امین استفاده کرد.

رزین اپوکسی با سخت کننده پلی آمید برای رنگ آمیزی سطوح استفاده می شود که در آن می توان این نوع رنگ را با یک لایه نازک به روی سطوح پاشید و قابلیت حجم دادن ندارد.

قیمت رنگ اپوکسی

 

قیمت رنگ اپوکسی صنعتی در بازار

با پیشرفت صنعت و زیاد شدن صنایع بزرگ نیاز به انواع پوشش های محافظ صنعتی هم بسیار رو به افزایش است تا عمر قطعات و سازه های صنعتی را افزایش دهد.

رنگ های صنعتی با چسبیدن به روی انواع سطوح و ایجاد یک لایه محافظ آنها را در برابر عوامل مخرب بیرونی مانند رطوبت، خورندگی، سایش، ضربه، شرایط بد جوی، اکسیده شدن و تقریبا هر عامل بیرونی که برای سازه مخرب باشد محافظت می کنند.

یکی از دلایل استفاده از پوشش های محافظتی بالاتر بردن عمر مصرفی قطعات است که این پوشش های محافظتی با کمترین هزینه عمر مفید قطعات و وسایل مصرفی را بسیار بالا می برند.

رنگ های اپوکسی هم از جمله رنگ های محافظتی صنعتی هستند که از سطوح مختلف در شرایط مختلف محافظت می کنند و باعث بالا تر رفتن عمر قطعات می شوند.

قیمت رنگ های اپوکسی و سایر پوشش های محافظتی بسیار پایین تر از خرید قطعه و لوازم جدید در طول زمان است از این رو با رنگ از قطعات در برابر خرابی محافظت می شود.

قیمت رنگ اپوکسی صنعتی در بازار

جدول قیمت عمده رزین اپوکسی

رزین اپوکسی یکی از انواع رزین است که در صنایع مختلف پوشش های محافظتی استفاده می شود و این پوشش از سطوح مختلف در برابر عواما خارجی تخریب کننده محافظت می کند.

امروزه برای هر سطح و هر شرایط آب و هوایی پوشش های محافظتی مختلفی تولید شده است که با جنس آن سطح، شرایط نگهداری سطوح و شرایط محیطی محل نگهداری سطح سازگاری داشته باشد و در همان شرایط بهترین محافظت را از سطح ایجاد نماید.

شرایط مورد استفاده اجسام از جمله شرایط آب و هوایی محیط مورد استفاده اجسام و قطعات بسیار مهم است و بر همین اساس باید رنگ مناسب محافظتی انتخاب شود مثلا رنگ های اپوکسی در شرایط مختلف محیطی مورد استفاده قرار می گیرد و روی تقریبا تمام سطوح چسبندگی بسیار بالایی ایجاد می کند.

اما رنگ اپوکسی در برابر تابش مستقیم آفتاب آسیب پذیر بوده و در اثر نور خورشید تغییر رنگ می دهد س بهتر است از رنگ اپوکسی در مصارف داخلی ساختمانی و صنعتی استفاده شود.

تمام رزین های صنعتی در بازار بر اساس نیاز مشتری طراحی شده اند و از قیمت های مختلف و متفاوتی هم برخوردار هستند.

قیمت های رزین اپوکسی بستگی به کاربرد رزین اپوکسی و میزلن خرید مشتری دارد هر چه خرید از طرف مشتری بیشتر باشد قیمت از طرف فروشنده با تخفیف بیشتری همراه است.

جدول قیمت عمده رزین اپوکسی

مناسب ترین قیمت خرید آنلاین رنگ اپوکسی

خرید و فروش آنلاین یکی از روش های جدید خرید و فروش اجناس می باشد که در آن طرفین معامله هر دو از طریق ابزار اینترنت اجناس خود را به فروش می رسانند.

امروزه از طریق فروشگاه های بزرگ اینترنتی می توان اجناس را به صورت خورده و به صورت مستقیم به دست مصرف کننده رساند و برای خرید عمده هم می توان از این سایت های فروشگاهی استفاده کرد از جمله سایت های معروف فروشگاهی در ایران می توان به سایت دی جی کالا اشاره کرد.

اما برای خرید عمده محصولات نمی توان از این سایت های فروشگاهی استفاده کرد زیرا قیمت آنها معمولا قیمت مصرف کننده است و تقریبا نمی توان با شخص فروشنده صحبت کرد و با آن در ارتباط بود.

لذا برای خرید عمده معمولا از سایت های تجاری خاص هر محصول استفاده می شود.

به عنوان مثال برای خرید آنلاین رنگ اپوکسی در حجم کم می توان به سایت های فروشگاهی رفت و رنگ موزد نظر را تهیه کرد اما برای خرید عمده باید به سایت های تجاری مخصوص خود رنگ پلی اورتان رفت که این سایت ها می توانند سایت تولید کننده و کارخانه باشند یا سایت فعالین حوزه رنگ که انواع رنگ و محصولات پوششی را با قیمت مناسب به صورت عمده توزیع می کنند.

مناسب ترین قیمت خرید آنلاین رنگ اپوکسی

لیست قیمت انواع اپوکسی کف

رزین اپوکسی یک ترموست است که ترکیب آن با سخت کننده های پلی آمید و پلی آمین آن را به پوششی برای محافظت از انواع سطوح تبدیل کرده است.

ترکیب رزین اپوکسی با سخت کننده پلی آمین برای استفاده به عنوان کف پوش مناسب است زیرا رزین اپوکسی در ترکیب با پلی آمین را می توان هر چقدر که می خواهیم قطر دهیم و حتی از این ترکیب برای ساخت مجسمه هم ایتفاده کنیم.

همین خاصیت قطر دهی باعث شده که از این محصول برای صاف کردن سطوح نا هموار و همچنین محافظت از سطوح در برابر ضربه و خوردگی و همچنین زیبایی سطح استفاده کرد.

مقاومت کف پوش های اپوکسی در برابر ضربه بسیار بالا هست و تا این اندازه که از انواع ان برای کف سازی در کف سوله ها و کارخانه ها و همچنین کارگاه ها استفاده می شود.

مقاومت بالای رزین اپوکسی و همچنین زیبایی که به سطح کار می بخشد ان را به یکی از پر مصرف ترین انواع کف پوش کرده است اما این کف پوش دارای ایراداتی نیز می باشد که در ادامه به انها می پردازیم.

لیست قیمت انواع اپوکسی کف

بررسی معایب کفپوش اپوکسی

کفپوش های اپوکسی چسبندگی بسیار بالایی بر روی سطوح ایجاد می کنند و آن را حتی می توان بر روی سطوح بتنی هم استفاده کرد و تقریبا هیچ سطحی وجود ندارد که کف پوش اپوکسی بر روی آن نچسبد.

اما کفپوش های اپوکسی دارای معابی هم هستند که از جمله مهمترین عیب کف پوش های اپوکسی عدم مقاومت آن در برابر نور خورشید است یعنی این کف پوش در برابر اشعه های خورشیدی تغییر رنگ داده و شکل اولیه خود را از دست می دهد.

همچنین این مدل کفپوش در برابر باران های اسیدی هم مقاومت بسیار پایینی دارند و در برابر این باران ها تغییر رنگ داده و پوسته می شوند.

پس همانطور که از توضیحات بالا مشخص شد این مد کفپوش برای فضا های باز مناسب نیست و برای فضاهای داخلی مانند کف ساختمان ها و کف سوله ها کاربرد دارد.

برای فضا های خارجی می توان از کفپوش های پلی اورتان استفاده کرد زیرا کفپوش پلی اورتان دارای خاصیت UV بوده و در برابر اشعه های خورشیدی مقاومت خوبی دارد و در برابر باران اسیدی هم دارای مقاومت بالایی است اما قابلیت قطر دهی بالا مانند کفپوش های اپوکسی را ندارد.

لیست قیمت انواع اپوکسی کف

مزایای استفاده از رنگ اپوکسی برای فلزات

رنگ اپوکسی با سخت کننده پلی آمید را برای سطوح مختلف استفاده می کنند ولی این مدل رنگ اپوکسی را نمی توان زیاد حجم داد و به صورت یک لایه نازک و نهایتا دولایه بر روی سطوح استفاده می شود لایه دهی زیاد رنگ اپوکسی با سخت کننده پلی آمید باعث پوسته شدن سطح بر روی سطح کار می شود.

از جمله رنگ اپوکسی را برای فلزات نیز استفاده می کنند چون خاصیت ضد خوردگی بالایی دارد و باعث محافظت سطوح فلزی در برابر خوردگی ناشی از رطوبت می شود و همچنین رنگ اپوکسی بعد از خشک شدن قابلیت شست و شو را دارد.

انواع ضد زنگ های تولیدی هم از رزین اپوکسی ضد خورندگی با سخت کننده پلی آمید تولید می شوند و به عنوان یک آستر اولیه بر روی سطوح فلزی می پاشند تا این سطوح را در برابر خورندگی محافظت کنند سپس بر روی این ضد زنگ از انواع رنگ های مختلف استفاده می کنند.

مزایای استفاده از رنگ اپوکسی برای فلزات

فروش رنگ اپوکسی ضد اسید با قیمت ارزان

در بعضی از کارخانه ها و تجهیزات کارخانه ای که در آن ترکیبات اسیدی و قلیایی وجود دارد محافظت از این تجهیزات در برابر خورندگی اسیدی و قلیایی یکی از دغدغه های شرکت های بزرگ تولیدی است.

برای محافظت از انواع مخازن و سطوحی که در برابر مواد اسیدی و قلیایی قرار دارند از نوعی رنگ اپوکسی ضد اسید استفاده می شود که مقاومت بالایی در برابر خورندگی اسیدی ایجاد می کند.

این مقاومت باعث افزایش طول عمر قطعات در برابر عوامل بیرونی خورنده شده و بسیاری از هزینه های تعمیرات و نگهداری دستگاه ها را کاهش می دهد.

همچنین از کف پوش های اپوکسی ضد خوردگی هم می توان برای محیط های کاری که در برابر عوامل خورنده قرار دارند هم استفاده کرد و از سطوح محل کار به بهترین شیوه نگهداری کرد.

فروش رنگ اپوکسی ضد اسید با قیمت ارزان

قیمت رنگ اپوکسی صادراتی شرکت لوکس کالر

شرکت رنگ منگنز لوکس کالر قریب به پانزده سال در صنایع رنگ های صنعتی و ساختمانی فعالیت دارد که محصولات مختلفی را در ضمینه رنگ های صنعتی و ساختمانی عرضه می کند.

رنگ های اپوکسی تولید ایران و این شرکت در مقایسه با انواع مشابه خارجی آن از لحاظ قیمت بسیار مناسب بوده و با توجه به تولید این محصولات به طور کانل در داخل هزینه تمام شده آن نسبت به موارد خارجی بسیار پایین تر است.

در سال های اخیر با توجه به بالا رفتن نرخ ارز و کاهش ارزش پول ملی قیمت تمام شده محصولات تولیدی ایران بسیار پایین تر مشابه خارجی آن شده است و این موضوع باعث رونق صادرات در بیشتر محصولات تولید داخل شده است.

علاوه بر قیمت مناسب کیفیت کالا های تولید داخل خصوصا در تولید رنگ ترافیکی و پوشش های حفاظتی بالا بوده و با محصولات مشابه خارجی رقابت می کند و این بالا بودن کیفیت هم به بیشتر شدن تقاضا در بازار خارج انجامیده است.

اما مشکل عمده صادرات محصولات ایران ضعف در شناساندن این محصولات به تجتر و مصرف کننده های خارجی است که محصولات با کیفیت ایرانی را به طور کامل نمی شناسند.

بیشترین بازار هدف برای صادرات محصولات ایران می توان کشور های همسایه باشد که از جمله آنها می توان به بازار عراق و افغانستان و همچنین کشور های عربی حوزه خلیج فارس اشاره کرد.

قیمت رنگ اپوکسی صادراتی شرکت لوکس کالر

خرید رنگ پودری اپوکسی در اصفهان

برای محافظت از سطوح مختلف از انواع رنگ استفاده می شود که رنگ پودری هم یکی از انواع مورد استفاده می باشد.

چسبندگی در رنگ های پودری بسیار بالا بوده به طوری که بعد از استفاده از این نوع رنگ در روی سطوح حتی می توان آن را چکش کاری هم کرد.

رنگ های پودری ابتدا بر روی سطح کار پاشیده می شوند و سپس با حرارت بر روی سطح کار می نشینند و به طور کامل بر آن می چسبد.

در کلان شهر های ایران مثل تهران و اصفهان که دارای کارگاه ها و کارخانه های بسیار بزرگ هستند استفاده از پوشش های محافظتی بسیار بیشتر است لذا تهیه این مواد به صورت عمده و ارزان از اهمیت بالایی برخوردار است.

اما استفاده از رنگ های پودری باید در یک محل خاص باشد زیرا پس از پاشش این رنگ بر روی سطح کار باید آن را داخل کوره حرارتی قرار داد نا با حرارت دیدن و سیال شدن رنگ بر روی سطح کار ثابت شود.

استفاده از این رنگ در کارگاه های نقاشی مخصوص ممکن است که در شهر اصفهان هن به وفور وجود دارند و در این زمینه فعالیت می کنند.

لذا خرید رنگ عمده و با قیمت مناسب برای این کارگاه ها از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا قیمت تمام شده خدمات آنها را پایین اورده و باعث رضایت مشتری می شود.

برای بدست اوردن بازار رنگ پودری در شهر اصفهان باید با کیفیت مناسب و قیمت مناسب اجناس به این بازار بزرگ ارسال شود تا توجه کترگاه های تولیدی را جلب کند.

خرید رنگ پودری اپوکسی در اصفهان

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محسن کریمی پناه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128521568
واتس اپ: کلیک
کانال تلگرام: @matpaint
پاسخگویی تلگرام: @Matpaint_sell
اینستاگرام: @matpaints
پست الکترونیکی: Matglues@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان رنگ اپوکسی چوب شفاف

فروش رنگ اپوکسی چوب شفاف به طور قابل توجهی افزایش پیدا کرده است و کاربردهای گسترده آن باعث به وجود آمدن انواع مختلف رنگ های اپوکسی شده است.مصرف کنندگان می توانن